fbpx

Chirurgia plastyczna

dr Giedrojć-Juraha w Polsce już w grudniu!

Zaufaj światowej sławy chirurgowi plastycznemu.
Jeśli chcesz wykonać zabieg korekcyjny podczas najbliższej sesji zabiegowej umów się już dziś na wizytę konsultacyjną

Data najbliższej sesji zabiegowej to 9-11 grudnia! Zapisz się już teraz!

Interesujący mnie obszar zabiegowy to:

Dysponujemy możliwością operacji powiek i uszu (zabiegi wykonujemy w znieczuleniu miejscowych w analgo-sedacji przy udziale anestezjologa).

W chirurgii piersi wykonujemy ich powiększanie, pomniejszanie oraz symetryzację nie tylko po zabiegach onkologicznych (zabiegi prowadzi anestezjolog w znieczuleniu dożylnym).

W tych zakresach wszystkie pacjentki konsultujemy gratis!

Dr Zbigniew Giedrojć-Juraha

Specjalista chirurg plastyk polskiego pochodzenia, który dzięki pasji, determinacji i umiejętnościom, stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych chirurgów plastyków na świecie. Dzięki doświadczeniu, zdolnościom, kreatywności, a także walorom osobistym cieszy się uznaniem zarówno pacjentów, jak i środowiska medycznego.

Doświadczenie

Niemal pięćdziesięcioletnie doświadczenie, dziesiątki tysięcy wykonanych operacji z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej!

Galeria - https://www.giedrojc.com/gallery/index.html

Dr Marek Stempień

Doktor nauk medycznych, chirurg onkolog. Właściciel Kliniki Przy Teatrze.

Centrum Medyczne Przy Teatrze, od samego początku działalności świadczy usługi w dwóch podstawowych kierunkach. Z jednej strony to wszelkie zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej a z drugiej to diagnostyka i leczenie najczęstszych nowotworów (piersi, płuc, przewodu pokarmowego i skóry). Szeroka gama zabiegów medycyny estetycznej została wsparta przez chirurgię plastyczną. Współpracowali z nami dr Mateusz Zachara, dr Fabian Urban. Mieliśmy też szczęście i zaszczyt pozyskać dr Zbigniewa Giedrojć-Jurahę, pierwszego w Polsce wyspecjalizowanego chirurga plastyka, który kształcił się i pracował w Anglii, a obecnie mieszka i pracuje w Holandii. Przez lata asystowałem doktorowi i obserwowałem jego technikę operacyjną, którą wdrożyłem do swojej codziennej praktyki chirurga onkologa w przypadku rekonstrukcji, symetryzacji i pomniejszenia piersi u pacjentek z rakiem. W rekonstrukcjach małżowin usznych, nosa i powiek po operacjach nowotworów są to bezcenne doświadczenia. Mam to szczęście być uczniem Pana Doktora Giedrojcia i korzystać z jego obecności i nieocenionych wskazówek podczas operacji w naszym Centrum.

Dlatego oprócz leczenia nowotworów pragnę zaprosić wszystkich, którzy chcą wykonać korektę piersi, odstających uszu czy nadmiaru powiek do Centrum.

SKLEP