PRX-T®33

NOWA METODA BIOREWITALIZACJI CHEMICZNEJ 

 

PRX-T33 to rewolucyjny zabieg, w którym połączenie kwasu trójchlorooctowego – TCA 33% z nadtlenkiem wodoru stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, dzięki czemu skóra właściwa ulega intensywnej biorewitalizacji.

 

SCHEMAT TERAPII

 

Produkt w postaci żelu nakłada się na skórę, wmasowując kilka warstw jedna po drugiej.  Zabieg jest przyjemny i całkowicie bezbolesny. Po jego wykonaniu nie występuje zaczerwienienie, pieczenie, skóra po zabiegu nie złuszcza się więc w tym samym dniu można powrócić do codziennych czynności.

 

ZASTOSOWANIE

Zabieg wskazany jest dla kobiet i mężczyzn, jak również dla małych dzieci i młodzieży w przypadku blizn różnego pochodzenia, trądziku oraz blizn potrądzikowych.

 

Jest to doskonały zabieg poprawiający wygląd bardzo wiotkiej skóry oraz redukcji płytkich przebarwień w obrębie twarzy i ciała. Bardzo dobre efekty można uzyskać stosując go na jeszcze świeże [czerwone] rozstępy.

 

Zalecane jest łączenie zabiegu z innymi metodami medycyny estetycznej jak: mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, nici biorewitalizujące, lasery frakcyjne. 

 

WSKAZANIA

  • Utrata napięcia skóry twarzy i ciała
  • Ujędrnienie skóry dekoltu
  • Blizny zanikowe
  • Rozstępy
  • Wspomagająco w leczeniu melasmy i hiperpigmentacji skóry

 

Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny – nie wymaga iniekcji!

GALERIA