Ciało

LIKWIDACJA CELLULITU

 

Proshock Shape jest innowacyjnym preparatem do zwalczania cellulitu, zwłaszcza cellulitu włóknistego oraz zwiotczenia skóry. Zawiera kolagenazę, enzymy roślinne i aktywatory metaboliczne. Najważniejszym składnikiem preparatu Proshock Shape jest kolagenaza - enzym z grupy metaloproteinaz, który rozbija włókna kolagenu występujące w tkance łącznej. Produkt jest bardzo bezpieczny, można go podawać zarówno bezpośerednio w tkankę tłuszczową, jak i powierzchniowo. Proshock Shape, dzięki kolagenazie, poprawia też strukturę tkanki łącznej modelując przez to sylwetkę.

 

EFEKTY

 

Kuracja przeznaczona jest do likwidowania cellulitu w jego  II, III i IV fazie rozwoju. Jest też wykorzystywana w leczeniu lipodystrofii i miejscowej otyłości. Rezultatem zabiegu jest przy tym ogólna poprawa kondycji skóry - usunięciu komórek tłuszczowych towarzyszy ujędrnienie zwiotczałej skóry i widoczne zwiększenie jej napięcia.

Proshock Shape to innowacyjna formuła zawierająca kolagenazę, enzymy roślinne i aktywatory metaboliczne, które są w stanie usunąć nawet cellulit włóknisty. Kolagenaza to enzym potrafiący skutecznie rozbijać włókna kolagenu występujące w tkance łącznej, kofeina ułatwia detoksykację i zwiększa dotlenienie tkanek, a ekstrakty roślinne - rozmaryn lekarski i papaja zwiększają skuteczność drenażu i głęboko odżywiają skórę. Uzupełnienie stanowią składniki poprawiające jędrność i napięcie skóry oraz przywracające jej optymalne nawilżenie.

 

Badania kolagenazy przeprowadzili eksperci Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, którzy wykazali znaczącą redukcję cellulitu w obszarze ciała poddanemu leczeniu. Powierzchnia cellulitu zmniejszyła się o 74% po pierwszym tygodniu i o 89% po pierwszym miesiącu kuracji.

 

SCHEMAT TERAPII

 

 

Lekarz przed wykonaniem zabiegu nakłada znieczulenie w postaci kremu. Następnie wprowadza preparat za pomocą iniekcji.

Kilka dni  po zabiegu można odczuwać lekkie pieczenie w okolicy podania preparatu. 

 

PRZECIWWSKAZANIA

 

 

  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • niewydolność wątroby lub nerek,
  • ostre infekcje,
  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • wszczepiony rozrusznik serca lub metalowe implanty.