Szyja

Neauvia

 

Mówi się, że szyja i dekolt zdradzają prawdziwy wiek kobiety. Niestety, ciągle wiele z nas kończy pielęgnację skóry na twarzy, zapominając o tym, co poniżej. Efekt? W wieku 40-45 lat mamy młodą, zadbaną twarz, a skórę szyi pomarszczoną, z widocznie zaznaczonymi tzw. obręczami Wenus. Ten kontrast wyjątkowo niekorzystnie wpływa na postrzeganie naszej urody. Jak można temu zaradzić?

 

Nasz nowy, innowacyjny zabieg Neauvia Explosion to połączenie dwóch skutecznych metod odmładzających, które dają efekt natychmiastowy i długofalowy, nasilający się w czasie. Zabieg może być stosowany na całą twarz, szyję i dekolt. Polecamy go już od ok. 35-40. roku życia – także jako profilaktykę przeciwstarzeniową.

 

PRZEBIEG I EFEKTY ZABIEGU

 

 

W zabiegu wykorzystuje się dwa bestsellerowe produkty Neauvia z kwasem hialuronowym – mezoterapię Neauvia Hydro Deluxe z dodatkiem stymulującego produkcję kolagenu hydroksyapatytu wapnia oraz niezwykle plastyczny, dopasowujący się do tkanek wypełniacz Neauvia Rheology, który zapewnia niezwykle subtelny i naturalny efekt odbudowy ubytków i objętości. Zawarte w tej mieszance aminokwasy (glicyna i l-prolina) pomagają w odbudowie kolagenu i sprawiają, że efekt jest estetyczny i długotrwały. Skóra staje się intensywnie nawilżona, poprawia się jej napięcie i uniesienie, linie i „obręcze” ulegają wypełnieniu, a na skutek pobudzenia fibroblastów – eksplozja młodości trwa przez kolejne miesiące! To świetna metoda redukcji zmarszczek i objawów fotostarzenia na dekolcie oraz rewitalizacji, ujędrnienia i poprawy owalu całej twarzy. Co ważne, zabieg jest praktycznie bezbolesny, nie zostawia śladów i nie wymaga rekonwalescencji. Dla optymalnego rezultatu warto go powtórzyć po 6 tygodniach, następnie wg wskazań po 6-12 miesiącach. Pomiędzy warto stosować nasz ukochany Neauvia Rebalancing Cream (zimą najlepiej w wersji Rich), który wspomaga proces regeneracji i odbudowy tkanek, a dodatkowo cudownie koi, łagodzi i otula skórę.

 

LEKARZ PRZYJMUJĄCY

 

  • lek. med. anestezjolog, lek. med. estetycznej Beata Rajkowska

KONKURS

 

 

Zdobądź jedną z trzech sukien domu mody La Mania – wystarczy przyjść na zabieg i odpowiedzieć na pytanie: „Jaka jest kobieta Neauvia?”. Konkurs trwa do 31.12.2018 roku, a odpowiedzi należy wysyłać za pośrednictwem dedykowanego formularza. Przebieg oraz zasady konkursu, znajdziesz w poniższym regulaminie. Powodzenia!

 

REGULAMIN KONKURSU