Multiplatforma Raylife

Multifunkcyjna platforma Raylife to jedyne na rynku kompleksowe rozwiązanie wykorzystujące trzy wzajemnie przeplatające się technologie pozwalające na skuteczne i natychmiastowe efekty w walce z niedoskonałościami skóry twarzy i ciała.

 

RADIOFREKWENCJA [RF]

 

Fale o wysokiej częstotliwości radiowej emitowane przez urządzenie Asclepion ogrzewają tkankę w leczonym obszarze. Wyższy opór elektryczny tkanki powoduje wyższą temperaturę  w skórze właściwej, podczas gdy naskórek jest chroniony systemem chłodzącym CoolStar firmy Asclepion.

 

Zabieg polega na zasysaniu skóry ku górze pomiędzy elektrodami przez wytworzenie podciśnienia, przy jednoczesnym jej chłodzeniu. Prowadzi to do selektywnego ogrzewania skóry właściwej, w wyniku czego poprawiają się jej właściwości na skutek odnowy zasobów kolagenu. Wynikiem zabiegu jest wygładzona, odpowiednio ukształtowana skóra. Efekt widoczny jest już po pierwszych zabiegach, a dodatkową popraw obserwuje się w okresie kolejnych dwóch do czterech miesięcy.

 

Promocja wiosenna

DLACZEGO RF?

 

 • Regulowana głębokość ekspozycji zapewnia wysoki stopień elastyczności
 • Trzy ergonomiczne końcówki: dwie do twarzy i jedna do tułowia
 • Zintegrowany, unikatowy system chłodzenia CoolStar
 • "Inteligentna" aktywacja podciśnienia dla bezpiecznego i skutecznego leczenia
 • Połączenie częstotliwości radiowej i masażu

 

TRZY RÓŻNE CZĘSTOTLIWOŚCI I KOŃCÓWKI

 

Oferując różne częstotliwości i trzy różne końcówki, system RF umożliwia leczenie skóry zarówno na twarzy, jak i na tułowiu, co zapewnia niezwykłą elastyczność sytemu. Głębokość penetracji jest uzależniona od wybranej częstotliwości [od 0,5 MHz do 1,0 MHz], co zwiększa skuteczność zabiegu i redukuje działania niepożądane. 

 

Elektrody i podciśnienie są stale monitorowane przez system, co zapewnia między innymi stałe napięcie. Specjalny program stopniowego zwiększania mocy ułatwia przystosowanie się pacjenta i zapobiega uszkodzeniu tkanek. Funkcje te, dotyczące bezpieczeństwa, sprawiają, że jest to bardzo delikatny i bezpieczny zabieg który nie wymaga stosowania środków znieczulających ani rezygnowania przez pacjenta z wykonywania codziennych czynności po zabiegu.

 

Połączenie częstotliwości radiowej i masażu zwiększa skuteczność zabiegu poprzez aktywację fibroblastów - jest to specjalna procedura, która łączy w sobie zalety chłodzenia, dostarczania energii i masażu w formie dynamicznego, płynnego zabiegu poprawiającego jędrność skóry.

 

Seria powinna obejmować 6-8 zabiegów [w zależności od obszaru]
Wykonuje się ok. 1 zabieg tygodniowo i można łączyć go z technologią APL [pulsacyjnego światła laserowego], co widocznie poprawia rezultaty.
Każdy zabieg trwa około 5-15 minut [w zależności od obszaru]

FALA AKUSTYCZNA [AW]

 

Nowy system fal akustycznych [Acoustic Waves System] firmy Asclepion umożliwia nieinwazyjne leczenie cellulitu na ramionach, udach, brzuchu oraz pośladkach. Celem jest poprawienie tekstury i elastyczności skóry poprzez wygładzenie efektu dołeczków na skórze i naciągnięcie tkanki łącznej.  

 

Urządzenie dostarcza impulsy akustyczne do leczonego obszaru. Powodują one wibrację w tkance łącznej, redukując istniejącą sztywność. Prowadzi to do zwiększenia unaczynienia oraz wytwarzania nowych, grubszych pasm kolagenu w skórze właściwej.   Zabieg trwa około pół godziny, w zależności od rozmiaru leczonego obszaru. Już po trzech lub czterech zabiegach widoczna jest poprawa stanu skóry. Zaleca się także wykonywanie, po 3 miesiącach, zabiegów mających na celu utrzymanie efektu leczenia.  

 

Leczenie przy użyciu fal akustycznych firmy Asclepion jest bezbolesne i nie wymaga rezygnowania z wykonywania codziennych czynności.

 

DLACZEGO ASCLEPION AW?

 

 • Szybki, łatwy w użyciu i delikatny
 • Nie zakłóca funkcjonowania pacjenta
 • Bezbolesny
 • Przekonujące badania kliniczne
 • Większa elastyczność skóry
 • Długotrwałe wyniki

 

Po 3-4 sesjach 2x w tygodniu nastąpi widoczna redukcja tzw. skórki pomarańczowej, a zmianę struktury powierzchni ciała w miejscach poddanych terapii zauważymy po 6-8 sesjach.
Poprawa jakości uzyskanych rezultatów następuje do 3 miesięcy po zakończeniu kuracji.

RF+AW

 

Połączenie fali radiowej z falą akustyczną zapewnia najbardziej skuteczne działanie w zakresie redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Unikalna formuła fali akustycznej [Acoustic Wave] działa na przyczyny cellulitu [twardnienie przegród tkanki łącznej i przesuwanie się komórek tłuszczowych w stronę skóry właściwej].

Fala ta wywołuje uplastycznienie i częściowy rozpad kolagenu budującego przegrody, redukując zrosty tkanki łącznej. Dzięki temu skóra staje się wyrównana i bardziej jędrna, a w miejscach pokrytych tkanką tłuszczową obserwuje się zmniejszenie jej poziomu. Ponadto zwiększa miejscową cyrkulację krwi, zapewnia homeostazę płynów ustrojowych, zwiększa metabolizm tkanki tłuszczowej.

Z kolei użycie fali radiowej z funkcją vacum powoduje bardzo silne ujędrnienie skóry, szczególnie polecane w przypadku osób mających problemy z nadwagą, czy utratą elastyczności skóry np. kobiet po ciąży, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, co skutkuje niezwykle naprężoną skórą, poprawia przenikalność błon komórkowych, zmniejszając tym samym objętość komórki tłuszczowej.

 

APL [Pulsacyjne światło laserowe]

 

Firma Asclepion oferuje także rewolucyjny system leczenia impulsami światła do uniwersalnych, bezpiecznych, szybkich i skutecznych zabiegów wykonywanych w różnych warunkach.

DLACZEGO ASCLEPION PULSED LIGHT?

 

 • Filtry typu "plug and play"
 • Jedna końcówka do wszystkich zastosowań
 • Zintegrowany system chłodzenia CoolStar do ciągłego monitorowania temperatury środka chłodzącego [dla zwiększenia komfortu pacjenta]

 

Cztery filtry Asclepion zwiększają lub ograniczają absorpcję światła przez melaninę, hemoglobinę i wodę. Dzięki temu system ten nadaje się do różnych zastosowań, między innymi takich jak:

 

 • Usuwanie owłosienia
 • Odmładzanie skóry
 • Usuwanie zmian naczyniowych
 • Usuwanie zmian barwnikowych
 • Usuwanie zmian trądzikowych

 

PRZECIWWSKAZANIA

 

 • ciąża i okres laktacji,
 • choroby nowotworowe,
 • zażywanie leków światłouwrażliwiających,
 • nadreaktywność na światło,
 • hirsutyzm,
 • opryszczka,
 • skłonność do keloidów,
 • opalona skóra,
 • odbarwienia spowodowane bielactwem

 

Skuteczność zabiegu nie jest gwarantowana w przypadku przebarwień pochodzenia hormonalnego.

 

Zabiegi przy użyciu APL są szybkie, precyzyjne i bezpieczne, nie wymagają stosowania środków znieczulających ani rezygnowania przez pacjenta z wykonywania codziennych czynności po zabiegu.

 • Usuwanie przebarwień i zmian naczyniowych

 

Zabieg polega na eliminacji efektów przebarwień oraz typowych dla skóry wrażliwej dużych zaczerwienionych miejsc, dzięki czemu cera staje się promienna, rozjaśniona. Przebarwienie bezpośrednio po zabiegu może się zaczerwienić, następnie staje się ciemniejsze (nawet do czterech dni po zabiegu), co jest zjawiskiem naturalnym, a następnie wraz z upływem czasu oraz kolejnymi zabiegami – blednie i może nastąpić złuszczanie.

Zabiegi wykonujemy około raz na 2-3 tygodnie, a w serii zaleca się zrobić od 4 do 6 zabiegów.

 • Walka z trądzikiem

 

Zabieg normalizuje pracę gruczołów łojowych, wskutek czego usuwa przyczynę trądziku. Oprócz tego działanie APL powoduje również spłycenie blizn potrądzikowych oraz poprawę sprężystości i napięcia skóry. Specjalny system chłodzenia głowicy powoduje, że możliwe jest zastosowanie większej, a tym samym skuteczniejszej, dawki promieniowania przy wciąż komfortowych odczuciach. 

 

Zaleca się 2 zabiegi w tygodniu, pomiędzy którymi przerwa powinna wynosić min. 2 dni.

RF+APL

 

Dzięki połączeniu technologii radiofrekwencji oraz pulsacyjnego światła laserowego możliwe jest osiągnięcie jeszcze bardziej spektakularnych wyników w odmładzaniu skóry oraz spłycaniu blizn potrądzikowych.

GALERIA PRZED I PO